O Stowarzyszeniu

Stowarzyszenie Sport Biznes Polska powstało w listopadzie 2020 roku z inicjatywy kilkunastu ekspertów, którzy swoje doświadczenie zdobywali pracując w klubach sportowych, agencjach, samorządach czy firmach sponsorujących sport. SBP to platforma wymiany wiedzy, doświadczeń, ale też dobrych praktyk i zasad współpracy pomiędzy podmiotami działającymi na rynku.

Organizacja za swój podstawowy cel przyjęła profesjonalizację i integrację środowiska sportu i biznesu. Do głównych zadań Stowarzyszenia należy dbanie o rozwój i edukację osób tworzących polski biznes sportowy, a także wyznaczanie nowych trendów i standardów.

 

Reprezentując interesy podmiotów z różnych sektorów rynku Stowarzyszenie stanie się silnym głosem branży. Do Sport Biznes Polska mogą dołączyć firmy bądź osoby związane z biznesem sportowym, zarówno organizacje sportowe, sponsorzy sportu, przedstawiciele Jednostek Samorządu Terytorialnego, jak i zarządcy obiektów sportowych czy organizatorzy wydarzeń.

Poznaj nasze projekty

Stowarzyszenie Sport Biznes Polska będzie podejmowało szereg inicjatyw mających na celu integrację branży przy jednoczesnym podnoszeniu kwalifikacji zawodowych osób tworzących polski biznes sportowy. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że warto do nas dołączyć!

Baza wiedzy

SBP Awards

Kongres

Szkolenia

Pobierz materiały
Biuro Stowarzyszenia

Łukasz Banaszak

[Dyrektor Zarządzający]

Klaudia Czarniecka

[Manager ds. komunikacji]
+48 723 963 455
+48 609 820 044
DOŁĄCZ DO GRONA UCZESTNIKÓW IV KONFERENCJI SPORT FOR BRANDS - 4 CZERWCA 2024 WROCŁAW! OSTATNIE MIEJSCA »»
Facebook
YouTube
LinkedIn