Zorganizowane wydarzenia
Stowarzyszenia Sport Biznes Polska

W ciągu prawie 4 lat funkcjonowania zorganizowaliśmy 11 topowych wydarzeń dla branży sportu i biznesu sportowego, podczas których mieliśmy przyjemność gościć ponad 10 000 uczestników z całej Polski.

Dzięki zaangażowaniu i wsparciu partnerów mamy szansę stale się rozwijać i wciąż podnosić poziom.

Sprawdźcie, jaką drogę przeszliśmy!

10 - 12 MARCA 2021
I Kongres Sport Biznes Polska

Pandemia COVID-19 daje się we znaki wszystkim branżom. Po pół roku funkcjonowania organizujemy pierwszy w historii Kongres Sport Biznes Polska, aby wspólnie z ekspertami przyjrzeć się pandemicznemu krajobrazowi polskiego sportu i biznesu.

Ze względu na wciąż obowiązujące obostrzenia wydarzenie odbywa się w formule online. Przez trzy dni ponad 70 ekspertów dyskutuje o kondycji sportu w wymiarze amatorskim i profesjonalnym. Przed ekranami komputerów gromadzi się ponad 1000 uczestników reprezentujących wszystkie sektory środowiska sportowo-biznesowego z całej Polski.
27 MAJA 2021 WARSZAWA
Sport For Brands 2021

Po sukcesie Kongresu przystępujemy do działania nad kolejnym projektem. Wciąż w rzeczywistości pandemicznej, powracamy do studia telewizyjnego, tym razem z konferencją Sport For Brands.

SFB to wydarzenie unikalne w skali kraju i w całości skupione na temacie sponsoringu sportowego. Do współpracy zapraszamy przedstawicieli topowych marek, którzy na swoim przykładzie przedstawiają możliwości wykorzystania marketingu i sponsoringu sportowego w bieżących działaniach, zarówno w ujęciu krajowym, jak i lokalnym. Konferencję śledzi online ponad 400 uczestników.
28 WRZEŚNIA 2021 STADION MIEJSKI LEGII WARSZAWA
II Kongres Sport Biznes Polska

Dokładnie rok od powstania naszego Stowarzyszenia, po wielu miesiącach bez tradycyjnych eventów, w końcu pojawia się taka możliwość! II Kongres SBP to pierwsze tak duże spotkanie stacjonarne branży od początku pandemii, tj. marca 2020 roku.

Aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych uczestników, powołujemy do życia organ doradczy - Radę Programową SBP. Nasze zaproszenie przyjmuje 30 znakomitych ekspertów pełniących kluczowe role i reprezentujących różne sektory rynku sportowego.

To właśnie wtedy format wydarzenia nabiera kształtu 5 odrębnych bloków tematycznych ukierunkowanych na konkretne sektory branży, a hasło przewodnie SBP „Razem tworzymy polski sport i biznes” wybrzmiewa jeszcze dobitniej.
15 MARCA 2022 HILTON WARSAW CITY
III Kongres i I Gala Sport Biznes Polska

2022 to czas wyzwań, ale też kolejnych sukcesów. Rosnące zainteresowanie Kongresami sprawia, że nasze wydarzenia zyskują nowy dom – Hotel Hilton Warsaw City.

Do Rady Programowej SBP dołączają kolejni eksperci. Zasiada w niej już ponad 40 przedstawicieli organizacji sportowych, marek, samorządów, obiektów sportowych oraz mediów.

III Kongres Sport Biznes Polska to już nie tylko mistrzowskie wystąpienia i integracja branży. Tym razem oprócz prelekcji ekspertów z zakresu sportu, biznesu czy marketingu, ma miejsce również wieczorna Gala SBP, podczas której nagradzamy Statuetkami najbardziej wartościowe projekty 2021 roku. Spośród setek zgłoszeń wyłaniamy 15 najlepszych organizacji, marek, wydarzeń i samorządów. Przyznajemy również pierwszą Nagrodę Specjalną SBP. Transmisję uroczystości śledzi kilka tysięcy widzów portalu TVP Sport.

Wspólnie z ponad 600 uczestnikami Kongresu i 450 gośćmi Gali ponownie pokazujemy siłę naszej branży.
2 CZERWCA 2022 HOTEL DOUBLETREE BY HILTON WROCŁAW
Sport For Brands 2022

Druga edycja konferencji Sport For Brands to już spotkanie stacjonarne w stolicy Dolnego Śląska. Po raz kolejny kilkuset przedstawicieli branży zgromadziło się, aby poszerzać swoją wiedzę na temat sponsoringu sportowego.

Stawiamy na prezentację najciekawszych przykładów współprac z różnych obszarów rynku. Tym sposobem na scenie konferencji pojawiają się zarówno przedstawiciele marek, jak i podmiotów sponsorowanych, którzy wspólnie odsłaniają kulisy realizowanych projektów.
15 - 16 LISTOPADA 2022 HILTON WARSAW CITY
IV Kongres Sport Biznes Polska

Kongresy SBP na stałe wpisują się w kalendarz branży, dla setek osób jest to już tradycja i obowiązkowe miejsce spotkań. Z wieloma uczestnikami spotykamy się regularnie przy każdym evencie, ale też wciąż pojawiają się nowe osoby, które zostają z nami na dłużej

Jako Organizatorzy stale poszukujemy sposobów na podnoszenie poziomu naszych wydarzeń i wprowadzamy nowe rozwiązania. Podczas jesiennej edycji w 2022 roku spędzamy wspólnie aż dwa dni. Oprócz tradycyjnego formatu, znanego z poprzednich wydarzeń, wprowadzamy też tematyczne warsztaty.

Nowością jest również Plebiscyt Liderów Sport Biznes Polska. Po raz pierwszy nagradzamy 40 reprezentantów branży, których praca i zaangażowanie mają szczególny wpływ na rozwój polskiego sportu.

Podczas tej edycji, na 5 scenach pojawiają się już nie tylko eksperci z Polski, ale również z zagranicy, łącznie gościmy ponad 90 kluczowych specjalistów. Wokół IV edycji wydarzenia zbiera się ponad 900 przedstawicieli środowiska sportu i biznesu sportowego z całego kraju.
21 MARCA 2023 HILTON WARSAW CITY
V Kongres i II Gala Sport Biznes Polska

W 2023 wkraczamy z nową energią i jeszcze bardziej zmotywowani do działania. Pierwszy dzień wiosny w tym roku przyniósł powiew świeżości również w świecie sportu i biznesu sportowego. Jubileuszowa edycja Kongresu odbyła się pod hasłem „Przyszłość sportu zaczyna się dzisiaj”, a każda rozmowa miała jeden motyw przewodni – możliwości rozwoju polskiego sportu.

Na pięciu kongresowych scenach występuje ponad 100 topowych ekspertów. Na liście prelegentów znaleźć można zarówno przedstawicieli największych firm sponsorujących sport, jak i byłych sportowców, a przede wszystkim kadrę zarządzającą największymi organizacjami sportowymi w Polsce.

Zwieńczeniem V edycji Kongresu SBP jest wieczorna Gala, podczas której poznajemy zwycięzców Nagród Sport Biznes Polska za rok 2022. Po raz pierwszy naszą uroczystość mogą śledzić również widzowie naszego Partnera Medialnego - Polsat Sport.

Jubileuszowy Kongres to również rekord frekwencji, tego dnia gościmy ponad 1000 uczestników!
30 MAJA 2023 HOTEL DOUBLETREE BY HILTON WROCŁAW
Sport For Brands 2023

Nie zwalniamy tempa, dwa miesiące po Kongresie ponownie spotykamy się z naszymi uczestnikami we Wrocławiu.

Po raz trzeci zapraszamy przedstawicieli branży do stolicy Dolnego Śląska, aby wspólnie pochylić się nad tematem sponsoringu sportowego w różnych ujęciach. 10 praktycznych case studies, 22 ekspertów, wiele perspektyw.

W ciągu jednego dnia ponad 500 uczestników ma okazję poznać praktyczną stronę projektów sponsoringowych, wymienić się doświadczeniami, a przede wszystkim zainspirować do wdrażania nowych rozwiązań.
21-22 LISTOPADA 2023 HILTON WARSAW CITY
VI Kongres Sport Biznes Polska

2023 rok kończymy w najlepszym stylu. VI edycja Kongresu Sport Biznes Polska okazuje się rekordową pod wieloma względami. W ciągu dwóch dni gościmy w Hotelu Hilton Warsaw City ponad 1000 przedstawicieli świata sportu i biznesu sportowego nie tylko z całej Polski, ale również z zagranicy. Z kolei blisko 800 osób śledzi transmisję konferencji online.

Ponownie pochylamy się nad tematem przyszłości rynku sportowo-biznesowego, tym razem w europejskim ujęciu. Na 5 kongresowych scenach 130 topowych, międzynarodowych ekspertów dzieli się swoją wiedzą i najlepszymi praktykami.

Jesienna edycja Kongresu to również rozstrzygnięcie Plebiscytu Liderów Sport Biznes Polska. Po raz drugi wyróżniamy 40 reprezentantów środowiska, którzy w 2023 odegrali szczególną rolę w rozwoju sportu.
26 MARCA 2024 DOUBLETREE BY HILTON WARSZAWA
VII Kongres i III Gala Sport Biznes Polska

Nowy rok przynosi zmiany i kolejny milowy krok w rozwoju naszej organizacji. Po czterech edycjach przenosimy się do nowej, większej lokalizacji – Hotelu DoubleTree by Hilton.

26 marca pada też kolejny rekord frekwencji. Podczas VII Kongresu SBP w nowych przestrzeniach gromadzi się ponad 1000 przedstawicieli środowiska sportowo-biznesowego, aby wspólnie debatować nad przyszłością polskiego sportu.

W ciągu dnia w 5 blokach tematycznych jednocześnie odbywają się prezentacje, wystąpienia i rozmowy One on One z topowymi ekspertami, a hotelowe foyer tętni rozmowami.

Po części konferencyjnej spotykamy się z naszymi gośćmi ponownie wieczorem podczas Gali Sport Biznes Polska. Po raz trzeci wręczamy 16 statuetek dla tych, którzy przez ostatnie miesiące stawiali w swoich działaniach na kreatywność, nieszablonowość i nowoczesność. Wspólnie z 500 reprezentantami branży świętujemy triumf najlepszych z najlepszych.
4 CZERWCA 2024 HOTEL DOUBLETREE BY HILTON WROCŁAW
Sport For Brands 2024

Pierwsze półrocze 2024 roku kończymy kolejną edycją konferencji Sport For Brands. Już po raz czwarty zapraszamy naszych uczestników do Wrocławia, aby wspólnie porozmawiać na temat możliwości wykorzystania potencjału sponsoringu sportowego.

Ponownie do współpracy zapraszamy przedstawicieli marek sponsorujących sport i sponsorowanych podmiotów. Bazując na konkretnych case studies nasi uczestnicy zgłębiają świat sponsoringu i poznają kulisy sukcesów największych projektów.

Oprócz ogromnej dawki wiedzy płynącej ze sceny, ten dzień obfituje również w integrację i wymianę doświadczeń w kuluarach.
HOTEL DOUBLETREE BY HILTON WARSZAWA
VIII Kongres Sport Biznes Polska

Z początkiem czerwca rozpoczynamy przygotowania do jesiennej edycji Kongresu. Za nami spotkanie Rady Programowej SBP. Po pierwszych dyskusjach mamy już dużo interesujących wniosków, nowe pomysły, a co najważniejsze niezmienną energię do działania na rzecz rozwoju środowiska sportowo-biznesowego. Więcej szczegółów już wkrótce!
ZOSTAŃ CZŁONKIEM NAJWIĘKSZEJ ORGANIZACJI BRANŻOWEJ W POLSCE! POZNAJ SZCZEGÓŁY »»
Facebook
YouTube
LinkedIn