Magazyn
Sport Biznes Polska 2024
Zapraszamy do zapoznania się z pierwszym wydaniem Magazynu „Sport Biznes Polska”! Pobierz Magazyn »

„Albert Einstein powiedział „Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo wiedza jest ograniczona”, dlatego jestem przekonany, że inspirujący Magazyn SBP przyczyni się do jeszcze większej kreatywności w naszej branży.”

Czasopismo „Sport Biznes Polska” to darmowe źródło wiedzy i inspiracji dla wszystkich osób zainteresowanych szeroko pojętym tematem marketingu i sponsoringu sportowego.

 

W inauguracyjnym wydaniu łączymy podsumowanie ubiegłego roku w świecie sportu i biznesu sportowego z prognozami kierunków rozwoju branży w nadchodzących miesiącach.

 

Do współpracy przy Magazynie zaprosiliśmy czołowych ekspertów z wszystkich sektorów środowiska. Tym sposobem w publikacji znajdziecie treści poświęcone zarówno organizacjom sportowym, jak i sponsorom sportu, samorządom czy przedstawicielom branży rozrywkowej.

Co w numerze?

Kontynuując wątki poruszane podczas wydarzeń SBP, w pierwszym wydaniu skupiamy się, m.in. na analizie wpływu transformacji społecznych i technologicznych na polski rynek sportowy, przybliżamy najnowsze i najciekawsze trendy w branży, ale również zagłębiamy się w rolę mediów cyfrowych w promocji sportu.

 

Na łamach Magazynu czekają na Was merytoryczne artykuły, praktyczne case study, wywiady z ekspertami branżowymi i wiele więcej! Wśród nich takie tematy, jak:

 

  • Wyższy poziom sukcesu – dlaczego psychologia staje się w sporcie podstawową potrzebą / Ewa Urtnowska, Katarzyna Kopeć-Ziemczyk,
  • Sztuczna inteligencja w sporcie / Dawid Prokopowicz
  • Bukmacherzy apelują do polityków: Dość tolerowania szarej strefy! / Marcin Bratkowski
  • Projekt Safe Stadium: Nowy wymiar bezpieczeństwa na stadionach / Marta Przywara, Leszek Bohdanowicz, Michał Bijak
  • Bezpieczeństwo na wysokim poziomie – wyzwania i trendy w ochronie imprez / Jarosław Kot
Pobierz Magazyn Sport Biznes Polska 2024

Aby otrzymać bezpłatny dostęp do Magazynu Sport Biznes Polska, prosimy o pozostawienie swoich danych poniżej:


Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przesłania czasopisma drogą elektroniczną. Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Sport Biznes Polska z siedzibą przy ul. J.H.Dąbrowskiego 75/31, 60-523 Poznań. Masz prawo dostępu do swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Masz również prawo do złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Jeśli Twoje dane przetwarzamy na podstawie udzielonej nam zgody, masz prawo w każdej chwili ją wycofać. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych znajdziesz tutaj.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail wiadomości o dostępności nowych wydań.

ZOSTAŃ CZŁONKIEM NAJWIĘKSZEJ ORGANIZACJI BRANŻOWEJ W POLSCE! POZNAJ SZCZEGÓŁY »»
Facebook
YouTube
LinkedIn