Superbet członkiem Stowarzyszenia Sport Biznes Polska

Mamy przyjemność poinformować, że Grupa Superbet dołączyła do grona członków Stowarzyszenia SBP!

 

Grupa Superbet to szybko rosnący, globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line, który działa na blisko 30 rynkach. Jest 16. najwyżej notowaną firmą gier online na świecie* i jednym z kluczowych graczy w Europie. Zatrudnia ponad 3,5 tysiąca pracowników na całym świecie.

 

Działalność Grupy koncentruje się na zakładach sportowych i grach w kanałach on-line i retail. Grupa rozwija się organicznie i poprzez akwizycje, zarówno w Europie Zachodniej, jak i w regionie CEE. Udziałowcem Grupy jest największy na świecie fundusz private equity – amerykański Blackstone. Superbet inwestuje w innowacyjne, autorskie rozwiązania technologiczne. Grupa na świecie działa pod markami Superbet, Napoleon i Lucky Days. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako Superbet (Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.). Od 2020 roku, oferując zakłady on-line w oparciu o zezwolenie Min. Finansów RP w aplikacji mobilnej iOS, Android oraz na stronie superbet.pl.

 

Dynamiczny rozwój to efekt między innymi wykorzystania autorskiej, szybko skalowalnej technologii, koncentracji na kanale mobile, w tym wdrożenia innowacji: pierwszych na polskim rynku bukmacherskim darmowych gier i nowatorskiej, sportowej platformy społecznościowej – SuperSocial.

 

Superbet jako pierwszy bukmacher w Polsce udostępnia rozwiązania, mające zapewnić użytkownikom darmową rozrywkę. SuperGame Jackpot i SuperSpin to darmowe gry, w które może zagrać każdy zarejestrowany użytkownik, bez ryzyka przegranej.

 

Kolejna duża innowacja od Superbet to SuperSocial, czyli zamknięta w aplikacji zaawansowana platforma społecznościowa. SuperSocial skupia osoby zainteresowane sportem i typowaniem wyników, pozwala na wymianę doświadczeń i wspólne przeżywanie wydarzeń sportowych. Na platformie można łatwo powielać zakłady innych typerów, dzielić się własnymi kuponami i uczestniczyć w czatach przypisanych do danego wydarzenia.

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://superbet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do grona członków Stowarzyszenia Sport Biznes Polska »