DiMedical członkiem Stowarzyszenia Sport Biznes Polska

Miło nam poinformować, że Centrum Medycyny Klinicznej DiMedical dołączyło do grona członków Stowarzyszenia Sport Biznes Polska! 

 

Firma DiMedical z siedzibą w Łodzi specjalizuje się w innowacyjnej medycynie klinicznej. Zespół złożony jest z aktywnych naukowców posiadających ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie komercjalizacji wyników badań naukowych zdobyte w Polsce oraz poza jej granicami. Nowoczesne i skuteczne rozwiązania diagnostyczne tworzone pod nadzorem prezesa zarządu dr. n. med. Karola Majewskiego, specjalistyczna wiedza oraz realizowane projekty badawczo-rozwojowe pozwoliły na wdrożenie innowacyjnych metod diagnostycznych w dziedzinie chorób zakaźnych oraz nowotworowych.

 

Efektywna działalność firmy w tych obszarach owocuje uznaniem w środowisku branżowym, czego efektem są systematycznie otrzymywane nagrody i wyróżnienia. W 2018r. DiMedical przyznano Polską Nagrodę Inteligentnego Rozwoju w kategorii „Medycyna i farmacja przyszłości”. W 2019 r. firma została uhonorowana „Polską Nagrodą Innowacyjności” za realizację projektu związanego z wdrożeniem nowatorskiej metody diagnostyki gruźlicy i innych mykobakterioz. Kolejną nagrodą był tytuł „Fundament”, który został firmie nadany dwukrotnie w latach 2020 i 2021 przez Polską Agencję Przedsiębiorczości.

 

DiMedical to firma odpowiedzialna społecznie, która angażuje się także w akcje charytatywne np. Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy czy projekty sponsoringu sportowego. Na początku roku firma zacieśniła współpracę z łódzkim Widzewem zostając Sponsorem Strategicznym klubu. Prezes zarządu Karol Majewski zdecydował się na podpisanie umowy nie tylko ze względów biznesowo-marketingowych. W piłkarskim świecie firma działa w myśl zasady „Zawsze w 12-13?” podkreślając tym samym, że chce, poprzez swoje wsparcie, zaangażować się w odbudowę jednego z najbardziej rozpoznawalnych klubów piłkarskich w Polsce i być obok zespołu, odczuwać sportowe emocje. Kolejny projekt to Widzew Łódź Futsal, a firmę oraz sekcję połączyła wspólna wizja, aspiracje i wartości. DiMedical zapowiada, że to dopiero początek jej współpracy z oboma zespołami i chce pomóc im w walce o najwyższe cele – awans do ekstraklasy swoich rozgrywek.

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://www.dimedical.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do grona członków Stowarzyszenia Sport Biznes Polska »