Podsumowanie 2021 roku w SBP

Koniec roku to dla większości osób szczególny czas podsumowań i refleksji nie tylko w życiu prywatnym, ale również zawodowym. Pomimo trwającej pandemii dla naszego Stowarzyszenia były to niezwykle intensywne i pracowite miesiące.

 

Powołując do życia Stowarzyszenie Sport Biznes Polska, założyliśmy sobie podstawowe cele oparte na trzech głównych filarach:

 1. Integracji – chcemy tworzyć przestrzeń do współpracy pomiędzy osobami i podmiotami z branży sportu i biznesu. Naszym celem jest budowanie jedności środowiska.
 2. Edukacji – poprzez podejmowane inicjatywy i współprace z topowymi ekspertami chcemy propagować wiedzę na temat biznesu sportowego, dzielić się dobrymi praktykami, a także kreować nowe trendy.
 3. Promocji – dbanie o kształtowanie pozytywnego odbioru branży sportu i biznesu zarówno wewnątrz, jak na zewnątrz.

Za nami ponad rok funkcjonowania naszej organizacji. Co udało nam się w tym czasie osiągnąć?

 

 • zorganizowaliśmy 3 wydarzenia branżowe,
 • w naszych eventach wzięło udział ponad 2000 uczestników,
 • zaangażowaliśmy 175 topowych ekspertów,
 • współpracowaliśmy z największymi sponsorami sportu, przedstawicielami lig i samorządów
 • opracowaliśmy 2 raporty branżowe,
 • pozyskaliśmy 77 członków Stowarzyszenia,
 • powołaliśmy Radę Programową SBP,
 • wyprodukowaliśmy 72 merytoryczne materiały wideo,
 • zostaliśmy partnerem spotkań networkingowych Sportworking,
 • we współpracy z Wyższą Szkołą Sportu utworzyliśmy nowy kierunek studiów – Menedżer Sportu 2.0

 

Bez wątpienia nie udałoby nam się tego dokonać bez wsparcia wielu osób reprezentujących branżę sportu i biznesu sportowego, którym tak jak nam, zależy na ciągłym rozwoju środowiska.

 

Składamy ogromne podziękowania wszystkim partnerom i ekspertom, którzy uwierzyli i zaangażowali się w naszą inicjatywę. To dzięki Wam mogliśmy realizować niepowtarzalne projekty na bardzo wysokim poziomie.

 

Dziękujemy również uczestnikom naszych wydarzeń. Każde słowo wsparcia i uznania jest dla nas ogromną motywacją do dalszego działania i rozwijania się.

 

W nadchodzącym roku zamierzamy kontynuować realizacje naszych głównych celów – rozwoju, edukacji i integracji osób tworzących polski sport i biznes sportowy. Zależy nam, aby realizowane przez nas projekty były najwyższej jakości, przyczyniały się do realnych zmian i zaspokojenia potrzeb wszystkich grup tworzących branżę. Nie zwalniamy tempa, wyciągamy wnioski z dotychczasowej pracy, wsłuchujemy się w opinie i porady ekspertów i stawiamy sobie poprzeczkę jeszcze wyżej! W 2022 rok wchodzimy pełni planów, pomysłów i motywacji do dalszej pracy, a już wkrótce zdradzimy Wam pierwsze informacje na temat naszych działań w najbliższych miesiącach.

 

Razem tworzymy polski sport i biznes!

 

Zespół Stowarzyszenia Sport Biznes Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wolne miejsca na Konferencję Sport For Brands »