Totalizator Sportowy Partnerem Głównym Konferencji Sport For Brands

Mamy ogromny zaszczyt poinformować, że Partnerem Głównym Konferencji Sport For Brands został Totalizator Sportowy.

 

Totalizator Sportowy realizuje swoją misję od 65 lat i każdego roku przekazuje setki milionów złotych na budowę i modernizację infrastruktury sportowej w całym kraju. Spółka wspiera także szczególnie ważne dla polskich kibiców oraz sportu organizacje, kluby czy wydarzenia sportowe. Do najważniejszych z nich należą m.in. Polska Reprezentacja Olimpijska, piłkarska Ekstraklasa, Polska Liga Koszykówki, Polska Superliga Tenisa Stołowego, Kadra Narodowa w Szachach, Tour de Pologne, Memoriał Kamili Skolimowskiej, żużlowe mistrzostwa Europy czy projekt „Szóstka z LOTTO” wspierający 6 utalentowanych sportowców w ich drodze na igrzyska. Od 2008 roku Totalizator Sportowy jest mecenasem Toru Wyścigów Konnych Służewiec.

 

W tym roku przedsiębiorstwo obchodzi Jubileusz 65-lecia, którego Ambasadorem jest Robert Lewandowski, najlepszy strzelec w historii polskiej piłki nożnej, Piłkarz Roku 2020 UEFA, FIFA i Global Soccer Awards 2020. Ambasadorem Marki LOTTO jest natomiast wybitny skialpinista Andrzej Bargiel, który w 2018 roku jako pierwszy człowiek na świecie zjechał na nartach z K2, a niedawno dokonał kolejnego wyczynu, zdobywając dziewiczy szczyt Yawash Sar II i zjeżdżając z jego wierzchołka na nartach.

 

Więcej informacji o naszym Partnerze Głównym znajdziecie na stronie internetowej www.totalizator.pl oraz na oficjalnych profilach LinkedIn oraz Facebook 

Partner Główny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do grona członków Stowarzyszenia Sport Biznes Polska »
Facebook
YouTube
LinkedIn