Mamy ogromny zaszczyt poinformować, że Partnerem Strategicznym VIII edycji Kongresu Sport Biznes Polska została Grupa ORLEN

Grupa ORLEN to zintegrowany multienergetyczny koncern, notowany w prestiżowym światowym rankingu Fortune Global 500. Jako pierwsza firma w regionie ORLEN zadeklarował osiągnięcie całkowitej neutralności emisyjnej w 2050 roku. Firma działa na 10 rodzimych rynkach: w Polsce, Czechach, Niemczech, Austrii, na Litwie, Słowacji, Węgrzech, w Kanadzie, Norwegii i Pakistanie. Sprzedaż detaliczną prowadzi z wykorzystaniem największej w regionie sieci 3500 stacji paliw. Oferta Grupy ORLEN dociera do ponad 100 krajów na 6 kontynentach.
Do końca dekady ORLEN zainwestuje w realizację projektów strategicznych ponad 320 miliardów złotych, z czego około 40% zostanie przeznaczone na zielone inwestycje, w tym energetykę wiatrową na morzu i lądzie, fotowoltaikę, biogaz i biometan, biopaliwa, elektromobilność, ekologiczny wodór i paliwa syntetyczne.
Ostatnie wpisy
Dolnośląskie Produkty Regionalne Partnerem X Kongresu Sport Biznes Polska
13/10/2025 | 08:08
Playtech Partnerem X Kongresu Sport Biznes Polska
13/10/2025 | 08:05
Solid Cyber wystawcą SBP EXPO 2025
10/10/2025 | 13:00