Dawid Kosakiewicz członkiem Stowarzyszenia Sport Biznes Polska!

Dawid Kosakiewicz – specjalista ds. marketingu i kreacji projektów.

 

Od początku pracy zawodowej zaangażowany w kreację i nadzór nietypowych projektów społecznych i biznesowych. Od przeszło 10 lat działa również wolontariacko w swoim NGO (ARTwarium), które posiada status akredytacji międzynarodowej organizacji EVS – Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.

 

Absolwent Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Swoje doświadczenie ostrzył na początku na stanowiskach samorządowych, ale także jako szef centrum kultury. Ze swoimi projektami docierał wówczas do wielu miejsc w Polsce i zagranicą, m.in. w Izraelu, Portugalii, Niemczech czy Finlandii. Współpracował z wolontariuszami z każdych stron świata: Brazylii, Hongkongu, Meksyku, Iranu, Egiptu, Panamy, Irlandii, Turcji, Hiszpanii i wielu innych miejsc. Od pięciu wiosennych sezonów przewodzi działowi marketingu w jednej z największych ogrodniczych firm w Polsce – Agrecol. Współwłaściciel nowo budowanej marki budowlanej w sektorze e-commerce.

 

Od 2011 roku zrealizował od podstaw blisko 40 różnorodnych projektów dla strefy biznesu, NGO, samorządów i sfery publicznej, ponad 10 000 000 zł pozyskanych środków przez jedną osobę to jego licznik programowy. Jak podkreśla: „dotacje w technologie, badania, innowacje to i tak przede wszystkim inwestycje w człowieka. To tak naprawdę dla ludzi chce się to robić… To oni stanowią o sile tych projektów…”

 

Doceniony za swoje działania nagrodą Ministra Pracy i Polityki Społecznej za “Dobre praktyki aktywnych form pomocy” w ramach realizacji serii projektów edukacji pozaformalnej, nagrodą Człowieka Roku Powiatu Kępińskiego, tytułem Pro Publico Bono (nagroda przyznana przez Ministra w Kancelarii RP) oraz Człowieka Roku Powiatu Wieruszowskiego.

 

Z Panem Dawidem możecie kontaktować się za pośrednictwem LinkedIn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do grona członków Stowarzyszenia Sport Biznes Polska »