Statscore Partnerem Kongresu Sport Biznes Polska

Mamy zaszczyt poinformować, że Partnerem bloku “Przyszłość zarządzania i komunikacji w sporcie podczas Kongresu Sport Biznes Polska została firma Statscore!

 

STATSCORE to największa polska firma zajmująca się zbieraniem i przetwarzaniem statystyk sportowych. Wielokrotnie wyróżniana na rynku międzynarodowym (Deloitte Rising Star, Deloitte Technical FAST 50 Central Europe) dostarcza swoje produkty i dane firmom bukmacherskim, organizacjom sportowym oraz mediom na całym świecie. W Polsce na rozwiązania STATSCORE postawili najwięksi legalni bukmacherzy, w tym STS, forBET czy LVBET.

 

Od dłuższego czasu STATSCORE rozbudowuje portfolio profesjonalnych lig sportowych, dla których posiada ekskluzywne prawa na dostarczanie i dystrybucję oficjalnych statystyk zbieranych przez skautów z hal i stadionów. W Polsce firma posiada tytuł Oficjalnego Dostawcy w PGNiG Superlidze (mężczyzn i kobiet), 2. Lidze, Ekstralidze Kobiet i STATSCORE Futsal Ekstraklasie (gdzie jest również sponsorem tytularnym), a poza krajem takie umowy obowiązują m.in. dla belgijskiej i czeskiej ligi futsalu. Z usług organizacji korzysta też utytułowany klub piłkarski i obecny mistrz Portugalii, Sporting CdP, a dla 1. Ligi STATSCORE jest Partnerem Technicznym.

 

STATSCORE wspiera organizacje sportowe zapewniając im przede wszystkim profesjonalne zbieranie oficjalnych statystyk, które – dzięki prawom wyłączności dla firmy – mogą być następnie oferowane komercyjnie dla firm tworzących kursy bukmacherskie, aby przynosić dochody organizatorom rozgrywek. Model współpracy z ligi zawodowymi oparty jest na skalowalnym planie pozyskiwania strategicznych nabywców ich danych, zapewniających kolejne znaczące źródło finansowania poza sponsoringiem i sprzedażą praw telewizyjnych.

 

Rosnące zaangażowanie fanów zapewniają dedykowane centra meczowe i klubowe, które STATSCORE dostarcza do osadzenia na stronie organizatora rozgrywek oraz wszystkich uczestniczących klubów, aby wzmocnić zainteresowanie ligą, poszerzając bazę kibiców. Powyższe, wsparte przez pełne informacji statystycznych infografiki przedmeczowe generowane dla lig, tworzy unikatowe wsparcie w zakresie budowania kanałów dotarcia do sympatyków i zbudowania kolejnych przestrzeni reklamowych dla sponsorów rozgrywek.

 

Więcej o naszym Partnerze znajdziecie na stronie internetowej: https://www.statscore.com 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wolne miejsca na Konferencję Sport For Brands »