Pyszne.pl członkiem Stowarzyszenia Sport Biznes Polska

Marka Pyszne.pl należy do Just Eat Takeaway.com – wiodącego serwisu do zamawiania jedzenia online na świecie poza Chinami. Firma powstała z połączenia Just Eat i Takeaway.com szybko wzrosła i stała się wiodącym serwisem do zamawiania jedzenia online działającym w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii, Kanadzie, Australii, Austrii, Belgii, Bułgarii, Danii, Francji, Irlandii, Izraelu, Włoszech, Luksemburgu, Nowej Zelandii, Norwegii, Polsce, Portugalii, Rumunii, Hiszpanii i Szwajcarii, oraz poprzez partnerstwa w Kolumbii i Brazylii.

 

Just Eat Takeaway.com ma siedzibę w Amsterdamie. Firma koncentruje się na łączeniu konsumentów i restauracji za pośrednictwem swoich platform. Współpracując z ponad 250 000 restauracji, Just Eat Takeaway.com oferuje szeroki wybór jedzenia. Spółka współpracuje głównie z restauracjami świadczącymi dowóz we własnym zakresie. Oprócz tego Just Eat Takeaway.com oferuje własną usługę dowozu dla restauracji, które nie realizują go we własnym zakresie.

 

Samo Pyszne.pl współpracuje z ponad 12 tysiącami restauracji w całej Polsce, oferując dostęp do ogromnej różnorodności kuchni świata, w tym m.in. polskiej, japońskiej, meksykańskiej, wegańskiej, oraz wielu innych.

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: justeattakeaway.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do grona członków Stowarzyszenia Sport Biznes Polska »