Plech Sport Agency w gronie członków Stowarzyszenia Sport Biznes Polska!

Agencja sportowa Plech Sport Agency – działa na rynku od 2014 roku. W początkowej fazie funkcjonowania zajmowała się głównie załatwianiem kontraktów zawodowych dla żużlowców sportu żużlowego. W tym samym roku zorganizowała aż 22 kontrakty zawodowe dla żużlowców w całej Europie!

 

Wraz z rozwojem firmy i potrzebami zawodników, obszar działalności poszerzono o dbanie o PR i wizerunek zawodników oraz pozyskiwanie sponsorów. Agencja zajmowała się kompleksową obsługą zawodników i organizowaniem ich życia wraz z budowaniem logistyki, kontaktem ze sponsorami, tworzeniem ofert marketingowych, raportów i strategii. Praca zaowocowała zaufaniem żużlowców takich jak Krzysztof Buczkowski, Kacper Gomólski, a w sezonie 2017 dołączeniem do teamu Patryka Dudka, którego karierą agencja zaczęła zarządzać. Dobra organizacja pracy jego zespołu i świetne wyniki sportowe zaowocowały sukcesem Patryka na arenie międzynarodowej, zdobywając tytuł Wicemistrza Świata na żużlu.

 

W roku 2018 agencja rozpoczęła też tworzenie kolejnych projektów, tym razem dla dzieci. Tak oto powstał projekt Gdańsk Speedway Camp – czyli pierwszy profesjonalny obóz szkoleniowy dla dzieci z udziałem gwiazd żużla. Przez trzy dni do dyspozycji młodych chłopców, którzy stawiają pierwsze kroki są zawodnicy, których do tej pory mogli podziwiać jedynie na ekranie telewizorów. Projekty Plech Sport Agency dla dzieci zaowocowały rekomendacją Polskiego Związku Motorowego i otrzymaniem w roku 2020 prawa do organizacji Pucharu Europy w mini żużlu. Wydarzenie to zorganizowano mimo czasów pandemii w Gdańsku i było to jedyne wydarzenie dla dzieci, rangi mistrzowskiej, które udało się w tym trudnym roku zorganizować, a tym samym zebrano wysokie noty za jego organizację i przebieg. Obecnie agencja skupia się na tworzeniu projektów dla dzieci, a także pomaga w zarządzaniu karierami sportowców – nie tylko z dyscyplin motorowych.

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: http://plechsportagency.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do grona członków Stowarzyszenia Sport Biznes Polska »