Polska Konfederacja Futebol de Salao w gronie członków Stowarzyszenia Sport Biznes Polska!

Polska Konfederacja Futebol de Salao wierzy w świat w którym dzieci poprzez uczestnictwo w najlepszych zajęciach sportowych stają się lepszymi ludźmi, a przez systematyczne budowanie umiejętności piłkarskich zdobywają szanse na spełnianie swoich sportowych marzeń. PLCFDS skupia pod swoim brandem dwa programy: Socatots Polska i Brazylijskie Szkółki Piłkarskie.

 

Od ponad dekady Socatots Polska i Brazylijskie Szkółki Piłkarskie popularyzują piłkę nożną wśród najmłodszych, zaczynając już od sześciomiesięcznych dzieci. W ciągu dziesięciu lat, zajęcia początkowo oferowane jedynie w Szczecinie, trafiły do prawie pięćdziesięciu miast w Polsce. Przez ten czas w zajęciach wzięło udział blisko czterdzieści tysięcy dzieci.

 

Koncept został sprowadzony do Polski z Anglii, gdzie wcześniej trafił z Brazylii i był wspierany przez takie gwiazdy futbolu jak Socrates, Zico czy Carlos Alberto.

 

Głównym założeniem programu jest, poza ogólnym rozwojem dziecka w wieku przedszkolnym, zaszczepienie pozytywnych nawyków przyczyniających się do skutecznego operowania piłką, obiema nogami przy pomocy wszystkich części stopy.

 

Tak przygotowane dzieci posiadają doskonałą podstawę, aby dalej szlifować swoje umiejętności w szkołach piłkarskich, których program nauczania oparty jest o, wywodzącą się z Brazylii, Futebol de Salao.

 

W ciągu ostatnich lat rozpoznawalność marki w grupie odbiorców urosła do wysokich rozmiarów zapewniających stały dopływ nowych podopiecznych, jednocześnie nasycenie reklamowe najlepiej przetestować wpisując do wyszukiwarki Google lub Facebook hasło „piłkarskie maluszki” czy „brazylijskie szkółki”.

 

W kwestii zarządzania Polska Konfederacja FDS zdołała osiągnąć stan optymalny, decyzje w organizacji i jej struktura zorganizowana jest w oparciu o system „Business Model Canvas” dzięki któremu procesy są pod kontrolą, a na każdym szczeblu zarządzania osiągnięto stan pewności co do celów, zadań, procesów i zasobów, potrzebnych na każdym etapie działalności.

 

Strona internetowa: https://pl.icfds.com

Facebook: https://www.facebook.com/PLCFDSPolskaKonfederacjaFuteboldeSalao

Kontakt: http://pl.icfds.com/formularz-franczyza/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do grona członków Stowarzyszenia Sport Biznes Polska »