OSiR Gostyń członkiem Stowarzyszenia Sport Biznes Polska!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyniu dysponuje bogatym zapleczem sportowo – rekreacyjnym, które stanowi zarówno doskonałą bazę treningową dla sportowców (obozy, zgrupowania), jak i  miejsce przyjazne osobom aktywnie spędzającym czas.

 

Stadion sportowy z kompleksem boisk treningowych, w tym nowoczesnym boiskiem o nawierzchni z trawy sztucznej oraz profesjonalną bieżnią lekkoatletyczną, skocznią do skoku w dal, trójskoku, skoku wzwyż, a także rzutnią do pchnięcia kulą.

 

Kryta pływalnia „Na Fali” z sześciotorowym basenem sportowym, basenem rekreacyjnym z atrakcjami wodnymi, brodzikiem dla małych dzieci, wanną z hydromasażem Whirlpool oraz zewnętrzną zjeżdżalnią rurową. W cenie biletu na basen można skorzystać z kompleksu saun.

 

Siłownia wyposażona w sprzęt do treningu siłowego, sprzęt do treningu kondycyjno-wzmacniającego oraz spalania zbędnej tkanki tłuszczowej typu kardio.

 

Kręgielnia wyposażona w 6 torów kręglarskich, system elektroniczny z monitorami oraz bogaty pakiet gier sportowo – rekreacyjnych.

 

Sezonowy kryty kort tenisowy z nowoczesną nawierzchnią Conipur Tennis Force posiadającą certyfikat ITF. W okresie zimowym w hali namiotowej funkcjonuje sezonowe lodowisko.

 

Ośrodek organizuje także różne rodzaje zajęć grupowych w tym SPINNING oraz aqua aerobik.

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.osir.gostyn.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do grona członków Stowarzyszenia Sport Biznes Polska »