Maciej Stroiński członkiem Stowarzyszenia Sport Biznes Polska!

Unknown

Maciej Stroiński spędził 27 lat w mediach w najważniejszych polskich stacjach telewizyjnych jako reporter, wydawca i prowadzący programy informacyjne – prowadził m.in. główne wydanie “Wydarzeń” Polsatu. Jako jedyny polski dziennikarz przeprowadził wywiad z księciem Sultanem ibn Salmanem ibn Abd al-Aziz Al Su’ud’em – jednym z synów króla Arabii Saudyjskiej.

 

Od 2017 roku prowadzi firmę BRAINPOWER, która zajmuje się PR. Najważniejsi klienci firmy w tej chwili to Aeropact – producent największych w Europie Centralnej eventów lotniczych, oraz Ineron – spółka z branży zielonej energii, dostarczająca rozwiązania dla biznesu.

 

Wcześniej Maciej Stroiński współpracował m.in. z Aeroklubem Polskim, Grupą MTP, MB Pneumatyka, Wałbrzyska Specjalną Strefą Ekonomiczną czy Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową.

 

Od roku 2015 do 2019 był organizatorem i producentem Międzynarodowego Plebiscytu Lotniczego Cumulusy podczas którego nagrodzani są sportowcy specjalizujący się w dyscyplinach awiacyjnych – m.in. akrobacja samolotowa i szybowcowa, canopy piloting czy slalomy motoparalotniowe. Od lat zajmuje się promocją sportu lotniczego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do grona członków Stowarzyszenia Sport Biznes Polska »