Fundacja Otylii w gronie członków Stowarzyszenia Sport Biznes Polska!

Fundacja Otylii – W czasie kariery sportowej założycielka Fundacji Otylia Jędrzejczak spotkała odpowiednie osoby w odpowiednim czasie, które miały wpływ na jej rozwój sportowy, ale także życiowy. Dziś działa i szuka mistrzów w sporcie i w życiu. Jej fundacja powstała, by wspierać młodych sportowców, tworzyć projekty dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

 

Celem Fundacji Otylii jest wdrażanie nowoczesnych metod treningowych, prowadzących do zrównoważonego rozwoju młodych sportowców. Propaguje system kształcenia skupiony nie tylko na podnoszeniu wydolności fizycznej, ale również kondycji psychicznej. Fundacja chce wychować sportowców, młodych adeptów pływania, którzy będą gotowi mentalnie i fizycznie rywalizować o medale igrzysk olimpijskich walcząc o swoje marzenia. Poszukuje w całej Polsce utalentowanych pływaków i obejmuje ich kompleksową opieką szkoleniową. Dąży również do stworzenia funduszu z przeznaczeniem na stypendia dla najwybitniejszych zawodników.

 

Fundacja propagując idee Mistrza Życia – zdrowego i aktywnego spędzania czasu. W swoich projektach dba także o tych, którzy nie myślą o karierze sportowca, ale chcą dbać o swoje zdrowie i otaczający je świat. Realizując projekty, pracujemy nad rozwojem osobistym oraz motywacją młodzieży. Fundacja Otylii Jędrzejczak w swoich działaniach ma także zapisane szeroko pojęte bezpieczeństwo nad wodą.

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://fundacjaotylii.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do grona członków Stowarzyszenia Sport Biznes Polska »