Dariusz Ładniak członkiem Stowarzyszenia Sport Biznes Polska!

Dariusz Ładniak – Od 20 lat działa na rynku usług telekomunikacyjnych. Zaczynał w najniższych strukturach sprzedażowych, ale dzięki pracowitości, skuteczności i umiejętnemu podejmowaniu ryzyka, szybko zaczął piąć się po kolejnych szczeblach zawodowych, zdobywając niezbędne doświadczenie i poznając rynek. W 2010r. założył Virtual Telecom, który w krótce stał się największym w województwie lubelskim lokalnym operatorem telekomunikacyjnym. Aktualnie pełni w spółce funkcję Dyrektora Operacyjnego odpowiedzialnego za strategie inwestycyjne i sprzedażowe firmy.

 

Obecnie jest wysokiej klasy menagerem i specjalistą w zakresie zarządzania i prowadzenia spółek z sektora usług telekomunikacyjnymi. Jest prekursorem i propagatorem budowy abonenckich sieci światłowodowych w województwie lubelskim. Opracowuje i nadzoruje wdrażanie strategii inwestycyjnych w zakresie rozbudowy zasobów FTTH oraz biznesowych sieci dostępowych w technologii FO.

 

Z zamiłowania oddany fan i propagator sportów motorowych. Od 4 lat pełni funkcję menagera zawodnika wyścigów torowych. Jego podopieczny startuje w seriach FIA CEZ,  TCR Eastern Europe i ADAC TCR Germany. Poza standardowym zarządzaniem wizerunkiem zawodnika, marketingiem i reklamą, Pan Ładniak zajmuje się pozyskiwaniem, zawieraniem i rozliczaniem umów sponsorskich, organizuje i zarządza zapleczem technicznym i serwisowym.    

 

Miłość do motoryzacji realizuje również przejażdżkami ukochanymi harleyami oraz rodzinnymi podróżami kamperem. Na kanwie tych pasji, prowadzi obecnie ostatnie przygotowania nad otworzeniem pierwszego w regionie showroomu z kamperami oraz sklepem ze skuterami i motocyklami elektrycznymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wolne miejsca na Konferencję Sport For Brands »