Polska Agencja Antydopingowa Partnerem Kongresu Sport Biznes Polska 2021

Mamy ogromny zaszczyt poinformować, że Partnerem Kongresu Sport Biznes Polska 2021 została Polska Agencja Antydopingowa  

 

POLADA czyli Polska Agencja Antydopingowa to instytucja, która w swoich działaniach skupia się przede wszystkim na zadaniach związanych z wykrywaniem dopingu, ale także na edukacji m.in. sportowców, sztabów trenerskich, nauczycieli i uczniów Szkół Mistrzostwa Sportowego.

 

POLADA uczestniczy w najważniejszych imprezach międzynarodowych odbywających się na terenie Polski, podczas których kontroluje sportowców z całego świata. Jest otwarta na współpracę z całym środowiskiem sportowym, dla którego ważna jest idea czystego sportu.

 

Polską Agencję Antydopingową tworzą doświadczeni profesjonaliści, dla których czysty sport jest czymś więcej niż tylko walką z dopingiem. Motto POLADA brzmi: „W centrum naszych działań na rzecz czystego sportu jest zawsze zawodnik. Jego zdrowie, życie i prawo do rywalizacji na uczciwych zasadach jest dla nas priorytetem.”

 

Więcej informacji o naszym Partnerze Polskiej Agencji Antydopingowej znajdziecie na stronie www.antydoping.pl oraz na profilach Facebook: POLADA oraz GRAMY FAIR a także na LinkedIn Polska Agencja Antydopingowa

Partner Kongresu - POLADA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ruszyła przedsprzedaż na III Kongresu SBP (15.03.2022). Skorzystaj z niższych cen »