Jaki pakiet członkowski wybrać dołączając do Stowarzyszenia SBP?

Dlaczego warto zostać członkiem Stowarzyszenia?

Głównym celem Stowarzyszenia Sport Biznes Polska jest integracja i współpraca przedstawicieli branży biznesu sportowego. Członkiem wspierającym SBP może zostać każda osoba bądź firma, która chciałaby przyczynić się do rozwoju i umocnienia pozycji sportu w polskiej gospodarce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców stworzyliśmy trzy warianty członkostwa: Pakiet Standard, Pakiet Premium i Pakiet VIP

PAKIETY CZŁONKOWSKIE

PAKIET STANDARD  – (50 zł/msc) dla osób fizycznych i organizacji pozarządowych,

 

PAKIET PREMIUM – (100 zł/msc) dedykowany firmom i organizacjom, które chciałyby zapewnić swoim pracownikom dostęp do korzyści oferowanych przez Stowarzyszenie. Wybierając tę opcję do organizacji może przystąpić od dwóch do czterech osób z danej firmy.

 

PAKIET VIP – (200 zł/msc) również skierowany do firm i organizacji. W tym wariancie z profitów wynikających z członkostwa w Stowarzyszeniu może skorzystać powyżej 5 pracowników.

Poznaj korzyści jakie otrzymasz przystępując do Stowarzyszenia Sport Biznes Polska

Tylko do 30 listopada, dołączając do Stowarzyszenia otrzymasz bezpłatny udział w trzech dniach Kongresu Sport Biznes Polska 2021!

Członkostwo zawierane jest na czas jednego roku od momentu zarejestrowania członka wspierającego. Aby dołączyć do Stowarzyszenia Sport Biznes Polska wystarczy pobrać i uzupełnić deklarację członkowską, a następnie przesłać ją na adres: stowarzyszenie@sbpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *