Baza wiedzy Sport Biznes Polska

Już w styczniu oficjalnie rusza baza wiedzy Stowarzyszenia Sport Biznes Polska.

Jednym z obszarów działalności Stowarzyszenia SBP jest wyznaczanie nowych standardów oraz dobrych praktyk branżowych. Chcąc wspierać osoby pracujące w polskim sporcie i biznesie, a jednocześnie wpływać na ich rozwój zawodowy oraz podnoszenie kwalifikacji powstała baza wiedzy SBP.

Stowarzyszenie będzie tworzyć materiały, poradniki, kursy, raporty oraz opracowywać branżowe case study. Nie zabraknie również zestawień nowych trendów, praktycznych rozwiązań czy najczęściej popełnianych błędów. Opracowywane materiały będą uwzględniały potrzeby i problemy różnych grup odbiorców Stowarzyszenia SBP, dlatego każdy zainteresowany znajdzie dla siebie coś interesującego i wartościowego.

Zależy nam aby dobre praktyki i nowe standardy były kolejnym krokiem, który wpłynie na dalszy rozwój sportu i biznesu w Polsce.  Trwają pracę nad pierwszymi materiałami, które ukażą się już w styczniu w naszej bazie wiedzy.

Członkowie Stowarzyszenia Sport Biznes Polska będą mieli bezpłatny dostęp do bazy wiedzy! Będzie również możliwość zakupu materiałów dla osób, które nie są członkami Stowarzyszenia SBP, a chciałby skorzystać z opracowanych materiałów.

Masz ciekawy pomysł na materiał do naszej bazy wiedzy? A może chciałbyś zostać naszym ekspertem? Napisz do nas stowarzyszenie@sbpolska.pl i porozmawiajmy o współpracy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ruszyła przedsprzedaż na III Kongresu SBP (15.03.2022). Skorzystaj z niższych cen »