VI KONGRES SPORT BIZNES POLSKA
21-22.11.2023 WARSZAWA
WARSZTATY SPORT BIZNES POLSKA
22.11.2023 WARSZAWA

Dla spragnionych jeszcze większej dawki wiedzy przygotowaliśmy Warsztaty SBP!

 

Podczas VI Kongresu SBP czekają nas dwa niezwykle intensywne dni. 21 listopada spotkamy się podczas konferencji wypełnionej żywiołowymi panelami dyskusyjnymi, inspirującymi prezentacjami, czy motywującymi rozmowami 1:1. To doskonała okazja do zdobycia wiedzy, ale przede wszystkim nawiązania nowych kontaktów, spotkania z dawno niewidzianymi znajomymi i nabrania nowej energii do działania w kolejnych miesiącach.

 

Biorąc pod uwagę, że zapraszani przez nas goście posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, którym z chęcią się dzielą, a ograniczenia czasowe i format konferencji nie zawsze pozwalają na poruszenie każdego wątku,  nie możemy zostawić Was z niedosytem. Jeżeli uznacie, że chcielibyście zgłębić interesujący Was temat u źródła, to będziecie mieli do tego okazję już drugiego dnia Kongresu.

 

Podczas warsztatów SBP połączymy merytorykę z praktyką, a nasi eksperci nie tylko przekażą swoją wiedzę, ale również poprzez ćwiczenia pokażą, jak zastosować ją w praktyce. Biorąc udział w szkoleniach, poznacie nowe trendy, innowacyjne rozwiązania, a także narzędzia, które z sukcesem będziecie mogli wdrożyć w swoich codziennych działaniach.

 

W trosce o komfort uczestników, warsztaty odbywać się będą w mniejszych, zamkniętych grupach, dlatego liczba miejsc jest ograniczona.

PROGRAM WARSZTATÓW SPORT BIZNES POLSKA
22.11.2023 WARSZAWA
Warsztat I
Nowe trendy i rozwiązania w realizacji oraz aktywacji projektów sponsoringowych w sporcie
HARMONOGRAM WARSZTATU

9:30 – 10:00 Rejestracja uczestników/Welcome coffe
10:00 – 12:30 I część warsztatowa
12:30 – 13:15 Lunch
13:15 – 15:45 II część warsztatowa
15:45 – 16:00 Zakończenie warsztatu

Jakub Świsłowski
Wiceprezes w BETFAN
Warsztat II
Social media manager w sporcie - jak działać na zasięgach organicznych i realizować wyznaczone zadania
HARMONOGRAM WARSZTATU

9:30 – 10:00 Rejestracja uczestników/Welcome coffe
10:00 – 12:30 I część warsztatowa
12:30 – 13:15 Lunch
13:15 – 15:45 II część warsztatowa
15:45 – 16:00 Zakończenie warsztatu

Michał Bartnicki
Manager ds. mediów społecznościowych PZPN

Social media manager, strateg, twórca contentu.

Z mediami związany od ponad 12 lat – od dziennikarskich początków w Głosie Dziennika Pomorza do zarządzania social mediami w Polskim Związku Piłki Nożnej. Miłość do piłki nożnej i futsalu pokierowała go do pracy w sporcie między innymi w Pogoni Szczecin, a następnie Polskiego Związku Piłki Nożnej, przy którym jest od 2017 roku. Od pięciu lat współpracuje z Polskim Związkiem Amp Futbolu jako specjalista ds. social mediów odpowiedzialny za tworzenie treści oraz budowanie planów komunikacyjnych przy dużych eventach takich, jak mistrzostwa świata czy mistrzostwa Europy. 

Warsztat III
Od szybkich wdrożeń po planowane profesjonalne procesy - jak przygotować się i przeprowadzić proces digitalizacji w sporcie?
HARMONOGRAM WARSZTATU

9:30 – 10:00 Rejestracja uczestników/Welcome coffe
10:00 – 12:30 I część warsztatowa
12:30 – 13:15 Lunch
13:15 – 15:45 II część warsztatowa
15:45 – 16:00 Zakończenie warsztatu

Łukasz Gąsiorowski
CEO Stellis

Prezes Zarządu i Właścicielem firmy technologicznej Stellis, która ma za cel zrewolucjonizować rynek technologii sportowych. Od 15 lat związany z branżą marketingu sportowego i technologii, doświadczenie zdobywał na rynku polskim i międzynarodowym, pracując przy projektach m.in.: sprzedaż Naming Rights Atlas Arena, UEFA Euro 2012, UEFA Euro 2020 oraz UEFA Champions League Finals. Aktualnie prowadzi projekty dla m.in. IHF, SHF, BWF, ZPRP, Fortuna 1 Liga, ORLEN Superliga, Widzewa Łódź, Ruchu Chorzów, PGE GiEK SKRY Bełchatów, Kielce Handball i wielu innych. Ukończył studia E-MBA na prestiżowej uczelni ESMT w Berlinie. Gościnnie wykłada na SGH w Warszawie przedmiot “Technologie Informacyjne w Sporcie”.

Tomasz Sadłecki
Dyrektor ds. produktu Stellis One

Strateg, ekspert w zakresie wdrażania systemów IT w klubach sportowych, wizjoner marketingu sportowego. Doskonale rozumie potrzeby wszystkich stron biznesu sportowego. Już od 2008 roku współtworzył Podium CRM Sport a później Ciszewski Marketing Sportowy. Współpracował z wieloma klubami sportowymi, w tym m.in. Widzewem Łódź, ŁKS Koszykówką Kobiet, Skrą Bełchatów, Ruchem Chorzów, Śląskiem Wrocław, Polonią Warszawa, Energą Czarni Słupsk i Grot Budowlani Łódź. Za zasługi związane z odbudową Widzewa Łódź nagrodzony tytułem Widzewiaka Roku 2017. 

Warsztat IV
Jak skutecznie współpracować z mediami - sztuka łączenia relacji z wystąpieniami publicznymi w sporcie
HARMONOGRAM WARSZTATU

9:30 – 10:00 Rejestracja uczestników/Welcome coffe
10:00 – 12:30 I część warsztatowa
12:30 – 13:15 Lunch
13:15 – 15:45 II część warsztatowa
15:45 – 16:00 Zakończenie warsztatu

Katarzyna Kopeć-Ziemczyk
Head Of Communications w Polska Agencja Antydopingowa POLADA

Ekspertka ds. komunikacji, menadżerka PR i sportu, rzecznik prasowy. Doświadczona mówczyni, trenerka wystąpień przed kamerą i publicznych, dziennikarka telewizyjna, doktor nauk społecznych UW.

 

Ma bogate doświadczenie szkoleniowe i wykładowe. Uczy ludzi komunikacji, radzenia sobie ze stresem. W firmach odpowiada za komunikację zewnętrzną, w tym media relations, budowę wizerunku i strategie komunikacyjne. Pomaga w realizacji celów biznesowych. Od 2021 roku współpracuje z Polską Agencją Antydopingową, dla której m.in. współtworzyła od podstaw projekt „Biegam z czystą przyjemnością”. Inicjatywa wielokrotnie nagradzana, m.in. w takich konkursach jak PR Wings czy Złote Spinacze. Pracę doktorską obroniła z tematyki polaryzacji mediów w Polsce. Dysertacja ta została dostrzeżona i wybrana w konkursie im. dr. Pawła Stępki najlepszą pracą doktorską w dziedzinie mediów elektronicznych. Członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations oraz członek Rady Programowej Stowarzyszenia Sport Biznes Polska. Zaangażowana w działania pro bono.

Warsztat V
Strategie komercjalizacji obiektów i imprez sportowych - jak generować nowe strumienie przychodów
HARMONOGRAM WARSZTATU

9:30 – 10:00 Rejestracja uczestników/Welcome coffe
10:00 – 12:30 I część warsztatowa
12:30 – 13:15 Lunch
13:15 – 15:45 II część warsztatowa
15:45 – 16:00 Zakończenie warsztatu

Kamil Kukułka
Główny Konsultant w Sport Innovation

Założyciel firmy, pełniący funkcję Głównego Konsultanta, od 2006 roku realizuje projekty z zakresu komercjalizacji aren oraz imprez rozrywkowych. Specjalizuje się w realizacjach strategii naming rights (praw do nazwy obiektów) i sponsoringu obiektów wielofunkcyjnych.

 

Od 2006 roku zrealizował projekty dla sponsorów (Coca-Cola Femsa, PGE, Atlas, Ergo Hestia, INEA, Jula), dla obiektów sportowych (Ergo Arena, Kraków Arena, PL2012+ sp., Stadion Śląski, Stadion Białystok, 3 mk Arena, Stegu Arena, Toyota Park, COS, Hala Częstochowa, Hala Radom), dla miast (m.in. Kraków, Łódź, Toruń, Olsztyn, Legionowo)  i klubów sportowych (m.in. Wisła Kraków, Widzew Łódź, Śląsk Wrocław, Asseco Prokom Gdynia).

Od 2011 r. Doradca Zarządu ds. Komercjalizacji w ERGO ARENA. W latach 2012-2014 pełnił rolę Dyrektora Generalnego IAAF Halowych Mistrzostw Świata Sopot 2014. Od 2021 r. doradca w projekcie PPP budowy i zarządzania Stadionem Narodowym w Wilnie. Od 2022 r. doradza w komercjalizacji lekkoatletycznej Silesia Diamentowej Ligi w Chorzowie, Memoriału Kamili Skolimowskiej. Członek panelu jury nagrody branżowej “TheStadiumBusiness Design & Development Awards”

 

Specjalizuje się strategiach komercjalizacji praw marketingowych obiektów i eventów sportowych. Opracował autorską metodologię wyceny wartości marketingowej praw do nazwy – Arena Naming Rights, a także procedurę ewaluacji sprzedażowej efektywności sponsoringu. Prowadzi szkolenia i prezentacje związane z marketingiem sportowym, sponsoringiem i zarządzania obiektami sportowymi.

Jest autorem raportów m.in.: „Strategie aktywizacji praw sponsorskich”, “Efektywne Naming Rights w Polsce”, “Komercjalizacja i operatorzy aren sportowych” i wkrótce „Programy sponsoringowe eventów sportowych”. Stworzył portal NamingRights.pl gromadzący ekspertów w komercjalizacji praw marketingowych i w zarządzaniu obiektami.

Warsztat VI
Od pomysłu do działania - realizacja zadań własnych z zakresu sportu przez jednostki samorządu terytorialnego
HARMONOGRAM WARSZTATU

9:30 – 10:00 Rejestracja uczestników/Welcome coffe
10:00 – 12:30 I część warsztatowa
12:30 – 13:15 Lunch
13:15 – 15:45 II część warsztatowa
15:45 – 16:00 Zakończenie warsztatu

Paulina Gibek
Kierownik Działu Sportu Powszechnego i Szkolenia Sportowego w Wydziale Sportu Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Od kilkunastu lat pracownik administracji samorządowej, obecnie kierownik Działu Sportu Powszechnego i Szkolenia Sportowego w Wydziale Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Uczestniczy w komitetach organizacyjnych Ogólnopolskich Olimpiad Młodzieży organizowanych od 2011 roku na Dolnym Śląsku. Od wielu lat zaangażowana we wdrażanie w Województwie Dolnośląskim programów sportu powszechnego, m.in. Umiem Pływać. Współpracowała merytorycznie przy opracowywaniu Programów Rozwoju Sportu w Województwie Dolnośląskim

Wolnotariuszka sportowa przy wielu wydarzeniach kulturalnych i imprezach sportowych, m.in.  EURO 2012

Grzegorz Pytlarz
Radca prawny

Radca prawny z doświadczeniem w administracji publicznej. Specjalizuje się w samorządowym prawie administracyjnym, prawie sportowym i zamówieniach publicznych. Obecnie pracuje m.in. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego, gdzie obsługuje prawnie Departament Sportu i Infrastruktury Sportowej. W Wyższej Szkole Sportu prowadzi przedmiot dotyczący prawnych uwarunkowań rozwoju sportu w ramach studiów podyplomowych Manager Sportu 2.0. Członek rad nadzorczych spółek publicznych i prywatnych. We wcześniejszym życiu absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu i były sportowiec. 

PARTNERZY VI KONGRESU SPORT BIZNES POLSKA
21 - 22.11.2023 WARSZAWA
PARTNERZY STRATEGICZNI
PARTNERZY GŁÓWNI
PARTNERZY
PARTNERZY BLOKÓW
PARTNERZY MEDIALNI
KONTAKT Z ORGANIZATOREM
21 - 22.11.2023 WARSZAWA

Łukasz Banaszak

[Dyrektor Zarządzający]

Klaudia Czarniecka

[Manager ds. komunikacji]

l.banaszak@sbpolska.pl

+48 723 963 455

k.czarniecka@sbpolska.pl

+48 609 820 044

DOŁĄCZ DO GRONA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA SPORT BIZNES POLSKA »»
Facebook
YouTube
LinkedIn