[ 13 maja 2021 by l.banaszak 0 Comments ]

Daniel Karaś

Od ponad 8 lat związany z firmą Maspex. Odpowiada za ogólnopolskie projekty z zakresu public relations, sponsoringu sportowego oraz CSR m.in. dla marek Tymbark i Kubuś. Od wielu lat współpracuje z Polskim Związkiem Piłki Nożnej przy organizacji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” z ramienia głównego sponsora – marki Tymbark. W wolnych chwilach pasjonuje się piłką nożną i reportażami na temat historii sportu.

[ 12 maja 2021 by l.banaszak 0 Comments ]

Jan Winkiel

Sekretarz Generalny w Polski Związek Narciarski

[ 12 maja 2021 by l.banaszak 0 Comments ]

Łukasz Franiak

Szef Biura Sponsoringu, Wydarzeń i CSR Grupy LOTOS

[ 11 maja 2021 by l.banaszak 0 Comments ]

Piotr Należyty

Wiceprezes zarządu Superligi sp. z o.o., odpowiadającej za prowadzenie rozgrywek, sprzedaż praw medialnych i scentralizowanych praw marketingowych najwyższej klasy lig piłki ręcznej w Polsce – PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet. W spółce odpowiada za zarządzanie pionami marketingu i komunikacji.

 

Wcześniej pełnił funkcję dyrektora ds. marketingu i PR-u w Runmageddonie. W latach 2012 – 2016 był związany z klubem siatkarskim Trefl Gdańsk S.A., gdzie jako prezes zarządu i odpowiadał za przebudowę organizacji i wytyczenie nowej strategii rozwoju spółki. Doświadczenie zdobywał również w klubie piłkarskim Wisła Kraków, gdzie zajmował się sponsoringiem, a także w Piaście Gliwice, w którym zarządzał działem marketingu i komunikacji.

 

Jest absolwentem zarządzania i podyplomowych studiów marketingu sportu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz marketingu na Uczelni Łazarskiego. Wykładowca Głównej Szkoły Handlowej w Warszawie i Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku.

 

[ 11 maja 2021 by l.banaszak 0 Comments ]

Jakub Głogowski

General Manager klubu Panthers Wrocław sp. z o.o., który od ponad 15 lat związany jest z futbolem amerykańskim w Polsce, będąc z nim związanym praktycznie od początków tej dyscypliny we Wrocławiu. Od blisko 10 lat zawodowo zajmuje się również digital i social media marketingiem. Obecnie również dla marki Tarczyński. To właśnie to połączenie zainteresowań, które z powodzeniem realizuje od czasu zakończenia kariery zawodniczej w futbolu amerykańskim, pozwala na wdrażanie nowoczesnego podejścia do marketingu i profesjonalnej obsługi sponsorów klubu. Prywatnie jego pasją jest muzyka, w czym realizuje się prowadząc własny kanał na Youtube.

[ 11 maja 2021 by l.banaszak 0 Comments ]

Michał Latoś

Prezes Zarządu Panthers Wrocław sp. z.o.o. i General Manager Reprezentacji Polski w futbolu amerykańskim. Wielki pasjonat sportu od piłki nożnej po Formułę 1. Swoje pierwsze kroki w sporcie stawiał jako zawodnik – najpierw jako koszykarz, notując występy w juniorskiej Reprezentacji Polski, a następnie jako futbolista amerykański. Ten drugi sport zaprowadził z boiska do zarządzania klubem, czym zajmuje się od czasu zakończenia kariery zawodniczej. Posiada też olbrzymie doświadczenie w organizacji polskich i międzynarodowych wydarzeń sportowych od strony technicznej, w czym doświadczenie zdobywał w agencji SportMedia. Teraz prowadzi klub, który jako jedyny w Polsce rozgrywać będzie mecze w międzynarodowej European League Of Football.

[ 5 maja 2021 by l.banaszak 0 Comments ]

Krzysztof Dłużniewski

Brand Manager, Milka / Alpen Gold / Nussbeisser w Mondelēz International. 

[ 5 maja 2021 by l.banaszak 0 Comments ]

Robert Kisiel

Kierownik zespołu ds. sprzedaży sponsoringu sportowego w Biurze Reklamy TVP S.A. Pasjonat sportu, a w szczególności piłki nożnej. Z Biurem Reklamy TVP związany od 9 lat. Swoje pierwsze kroki stawiał w zespole handlowym obsługując kampanie reklamowe największych reklamodawców w Polsce. Następie dołączył do zespołu sponsoringu sportowego, realizując szereg kampanii niestandardowych od product placementu po dedykowane programy sportowe. Odpowiada za komercjalizację wszystkich imprez sportowych na antenach Telewizji Polskiej.

[ 5 maja 2021 by l.banaszak 0 Comments ]

Przemysław Zych

Pasjonat sportu, menadżer, inżynier budownictwa, dziennikarz, Coach.  Jako miłośnik sportu, a jednocześnie fachowiec-budowlaniec, realnie wpływa na rozwój infrastruktury sportowej w stolicy województwa. Będąc dyrektorem opolskiego MOSiR-u realizował m.in. remont sztucznego lodowiska Toropol oraz budowę hali widowiskowo-sportowej „Okrąglak”, obecnie Stegu Arena. Współautor koncepcji i projektu Opolskiego Parku Sportu .  Aktualnie jako wiceprezydent odpowiedzialny m.in. za sport nadzoruje sprawną i terminową realizację tego zadania. Inwestycji kompleksu sportowych aren w hali i na powietrzu. Wolny czas lubi spędzać aktywnie i rodzinnie. Marzyciel, kibic sportowy, uwielbia wycieczki górskie oraz filmy i książki o tematyce sportowej.

[ 5 maja 2021 by l.banaszak 0 Comments ]

Aleksandra Raś

Kierownik Działu Organizacji, Promocji i Marketingu w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Opolu. Jest odpowiedzialna za promocję obiektów sportowych oraz przygotowywanie i przeprowadzanie eventów rekreacyjno-sportowych dla mieszkańców miasta. Od 2019 roku pełni również funkcję rzecznika prasowego MOSiR. Kierowała procesem sprzedaży naming rights hali widowiskowo-sportowej Stegu Arena w Opolu. Aktualnie koordynuje sprzedażą praw do nazwy nowoczesnego Opolskiego Parku Sportu.